Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi véleményetek a Philips...

Mi véleményetek a Philips Satinelle Ice (HP6517) epilátoráról?

Figyelt kérdés
Mennyire fájdalommentes, mert sajnos eléggé kicsi a fájdalomküszöböm. Minden tapasztalat érdekel.
2012. jún. 30. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt használom már 2 éve,azt mondom nagyon megéri az árát!

Legjobban azt szeretem benne hogy a mini szőrt is kiszedi,és gyors vele az epilálás.

Én nem is használom hozzá a jégakkut mert jó a fájdalomküszöböm,de volt hogy kipróbáltam tényleg jóval csökkenti a fájdalmat! Vedd meg nyugodtan, nagyon jó!

2012. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mennyi napot vársz két epilálás (a szőr kinövésétől számolva) az újabb epilálásig? Mennyire kicsi szőrt visz le? 1-2 nap?
2012. júl. 1. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:

télen nem epilálok akkor borotválom csak a lábam,és akkor ugye mikor tavasszal elkezdtem akkor sok szörbenővésem volt,így akkor gyakrabban kellett kb 3-4 naponta és mikor már azokat is kiszedte elég hetente,másfél hetente epilálnom vele így nyáron:)

tegnap is ilyen nagyon pici 2 napos borostát levitt,pici tüsiket örültem neki:)

2012. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, nekem az a legnagyobb problémám, hogy a borotválást naponta kell ismételni és két kicsi gyerek mellett nagyon nehéz nem rohanva megcsinálni. Igaz elektromos borotvám van, de kényelmesebb lenne csak hetente 1x szőrtelenítenem. Nagyon hasznos volt a válaszod!
2012. júl. 1. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:

örülök köszönöm:)

Mondom a lényeg ha veszel epilátort ne add fel az elején,hogy nemjó mert nem visz le minden szőrt egyszerre,elején kicsit gyakrabban kell,de aztán ha minden szőrt folyamatosan leszedsz akkor már elég lesz pár hét után másfél akár 2 hetente leszedni:) Az reklámduma a 4 hét simaság:)

Sok sikert!

2012. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen valahogy sejtettem a reklámos dolgot, mondjuk azt se értem, hogy a gyanta miért tart 4 hétig az epilátor ami szintén tövestől pusztít miért csak 1-2 hétig? Én inkább a fájdalomtól és a kipattogzástól félek inkább, mintsem attól, hogy nem viszi le rendesen. (Felpontozás természetesen megvolt) :)
2012. júl. 1. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!