Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodó...

Nagyon gyorsan zsírosodó hajra tudnátok valami jó tippet mondani? (lehetőleg természetes összetevőkből) Esetleg segíteni?

Figyelt kérdés

A problémám a iszonyúan gyorsan zsírosodó hajam! Eddig kétnaponta mostam,de úgy vettem észre,hogy a meleggel már másnap elkezd zsírosodni és onnantól kezdve menthetetlen sajnos.Naponta semmiképpen sem szeretném megmosni!

Tudnátok valamilyen természetes összetevőkből tippeket mondani,ami esetleg segíthetne? Midenféle sampont próbáltam,de azokkal elfüstöltem,semmi eredményt nem értem el (hiába próbáltam már férfisampont,zsíros,száraz,festett stb. hajra).Próbáltam a végén a gyümölcsecettel való leöblítést (vízzel elegyítve),az jó ötlet?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(18 éves vagyok,lány,végső esetben esetleg bőrgyógyász?)


2012. jún. 30. 21:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy szép,egészséges,selymes fényű hajam hajam van és régebben nem zsírosodott ennyire,amikor még hosszú hajam volt.Most rövid,ha ez számít.
2012. jún. 30. 21:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy a gyakori hajmosástól jobban zsírosodik. Amúgy a citrom és kamilla szárítja a hajat és a sör is jó a hajra nekem bevált. [link] [link]
2012. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!