Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne világosítani...

Hogyan lehetne világosítani egy kicsit a hajamon?

Figyelt kérdés
Sötétbarna göndör hajam van.Kamillát próbáltam de semmi.hallottam,hogy van ilyen sampon állítólag.14/L

2012. júl. 1. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Frissen facsart citromlét önts a hajadra, majd menj kis egy kicsit a napra. Ezt az eljárást heti kétszer ismételed meg, így a nap gyorsabban szívja ki a hajad a citrom savassága miatt. A hajszínező sampon sötétbarna haj esetében nem hiszem, hogy látványos eredményt hozna, bár a citromos módszerhez is idő kell.

Cocochic blog

2012. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A citromos tényleg jó, de hígítani kell vízzel! És ápold a hajad, mert a citrom iszonyatosan ki tudja szárítani a hajad, ami nem szép.


De szerintem sötétbarna hajat ez sem fog világosítani.

2012. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!