Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tüntethető vagy halványí...

Mivel tüntethető vagy halványítható el a a pattanások, elkapart csípések utáni barna foltok?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be?a lábamon elkapartam néhány csípést mert annyira viszketett hogy azt hittem megőrülök.ennek az eredménye lett hogy barna foltok maradtak a lábamon.így strandra sem akarok menni.légyszi segítsetek
2012. júl. 1. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pattanás utáni foltokra csak a napozás vált be...
2012. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A napozás szépen halványítja, próbáld ki.
2012. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nincs valami sok időm napozni.1 éves a kisfiam és amikor alszik csak akkor van egy kis idő.de kipróbálom hátha. köszönöm hogy segítettetek
2012. júl. 2. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi 1-1 óra is nagyon sokat segít. Persze mindig használj naptejet, és - ha meg tudod úgy oldani, akkor - csak 3 után menj ki, vagy még 11 előtt, most nagyon durva az UV-sugárzás. De egyébként tényleg nagyon hatásos a napozás, nekem jobban bevált, mint a bőrgyógyász által felírt krém!
2012. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!