Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi alapján választasz fodrászt...

Mi alapján választasz fodrászt, mitől jó egy fodrász?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedjen, stb. ?
2012. júl. 2. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyen beszédes, udvarias, megértő és figyeljen arra, amit mondok neki, annyit vágjon, amennyit kérek, szóljon, mielőtt valamihez hozzáfog...
2012. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó az, ha ő is javasol dolgokat, illetve szól, hogy a kért frizura nem igazán áll jól az arcához vagy a stílusához? Vagy ettől csak rosszul érzi magát tőle az ember?
2012. júl. 2. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
mondjuk kezdje el a hajam a megadott időpontban és olyan hajat csináljon, amilyet kérek, ill. ha ez nem megy valamiért, akkor legyen rá jó indoka. Nekem nem kell, hogy beszélgessen. Ja, nem árt, ha belefér a költségbevetésembe :) Szeretem azt is, ha nem kell hozzá egy hónapra előre bejelentkezni, és kellően rugalmas. Pl. ha fontos nekem a haj, mert esküvő lesz vagy más családi esemény, képes egy órával korábban bemenni vagy tovább maradni, persze, csak ha állandó vendége vagyok évek óta, akkor várom el.
2012. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, én pl. szeretem, ha ad ötletet és véleményez, elvégre ez a szakmája.
2012. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyen kedves, de számomra nem gond, ha nem egy túl beszédes.

Mondjon vélemény arról,hogy az általam elképzelt frizura jól állna-e, vagy ha nincsen elképzelés, akkor tudjon javaslatot tenni, legyen "kreatív". Voltam már olyan fodrásznál, aki nem volt beszédes, viszont az én kis vékony szálú hajamból, olyan frizurát készíett, hogy igazán nőnek éreztem magam. Ránézett az arcomra, és tette a dolgát...

Voltam olyan fodrásznál, aki egész idő alatt csacsogott, és a végén olyan hajat vágott, hogy majdnem elsírtam magam.:-(

2012. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!