Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajam van és póthajat...

Merci1210 kérdése:

Rövid hajam van és póthajat szeretnék. Milyet ajánlotok? Ha lehet akkor olcsón!

Figyelt kérdés

[link]


Az ilyenek nem jók? Mert ez pl. 2000valamennyi de van 14000nél több is.. Én nem értek ezekhez.. Keratinos vagy gyűrűs? Melyik milyen és melyik jobb?


2012. júl. 2. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki póthajat akar az normális emberi póthajat varrasson fel.Ami eléggé drága több száz ezer ami normális. a legolcsóbb csatos póthajakkal kb mindenki nevetséges és ribancos :)
2012. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

úr isten ..

köszönöm ..

2012. júl. 2. 20:42
 3/5 anonim válasza:
Én is érdeklődnék kicsit,euróba átszámitva,mennyi ez a jó minőségü póthaj?
2012. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fölösleges több százezret költeni a póthajra. 40-50.000 Ft közötti hajak már jó minőségűnek számítanak. A fodrászom mesélte, hogy egyszer rendelt 200.000 Ft-ért hajat is semmivel som volt jobb, mint amit 50.000-ért vásárolt.


Ha olcsót szeretnél, akkor a csatos póthaj való neked. De azt jó ha tudod, hogy ezeknél nagyon látszik, hogy nem a Te hajad.


Én a keratinos mellett tenném le a voksomat, sokkal esztétikusabb, mint a gyűrűs.


Egyébként jobban jársz, ha a fodrászodat kéred meg, hogy rendeljen neked. Ő talán kedvezőbb áron tud hozzájutni, és a póthaj színe is biztosan passzolni fog a Te hajszínedhez.

2012. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem gyűrűs van de hőillesztenek is.

a gyűrűs hajhosszabítás során kis gyűrűkkel fogatják a hajadhot a póthajat tincsenként. a gyűrű színe megegyezik a hajadéval szóval nem észrevehető ha felkötöd és véletlen kilátszódna.én szeretem nagyon, bele kelett szokni azért hogy a fejemen van de már belejöttem a mosásba is :D

40 centis van feltéve ami a cicim közepéig ér.

én 30ezerből megúsztam hajjal együtt ha érdekel írj privit és leírom hol:)

2012. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!