Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi annak a szernek a neve,...

Mi annak a szernek a neve, ami lehozza a hajfestéket (legalábbis néhány árnyalattal fakítja)?

Figyelt kérdés

Hallottam egy ilyen sampon - vagy hajfestékszerű kencéről, és nagyon érdekelne. Használta már valaki? Mennyibe kerül és mennyire káros?

Köszönöm a segítséget!



2012. júl. 3. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hajradír? akartam énis,de a fodrászom szerint nagyon káros.
2012. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az nem túl jó hír, mert így is szörnyen töredezett a hajam...
2012. júl. 3. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Feküdj ki a napra, az is kiszívja.
2012. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem eléggé.
2012. júl. 3. 12:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Colour B4? DM-ben lehet kapni, nem olcsó :( Asszem valami 3 ezer forint környékén van. Nem tudom mennyire használ, Google-ben keress rá, én még nem használtam.
2012. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
DM-ben én is láttam!
2012. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kipróbálom.
2012. júl. 3. 13:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Colour be 4, én már használtam, vörösből visszajött vele a szőke, de a szőkével nem tud mit kezdeni, ha azt akarod eltávolítani azt nem fogja,milyen színből szeretnél milyet amúgy?
2012. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Feketés-sötétbarnásból szőkét... Már mindent próbáltam, többször leszívattam, de semmi, csak ocsmány tarkaság...
2012. júl. 3. 14:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Az csak többszöri alkalom után lesz meg. Én sötétbarnából (majdnem fekete) akartam közép,annál kicsit világosabb barnát, és a colour b4 nem hatott. Utána átmentünk még rajta szőkítővel is, a hajam ki volt, és undormány vörös lett.
2012. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!