Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kérjem meg anyát hogy...

Hogyan kérjem meg anyát hogy vigyen el a kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék szőrteleníteni,mert zavar...és nem szeretném magamnak, mert félek elsőre...:S De anyától nem merem megkérdezni, vagyis már próbáltam, de nem tudtam...

Kérlek ne írjatok olyanokat, hogy nem értem az ilyen embereket, meg hogy nincs ebben semmi izé,, olyanoknak a válaszát kérem, akik voltak már hasonló helyzetben és nekik bevált vagy csak egyszerűen, ha valaki tudna tanácsot adni!! Légyszi!! köszi előre is!! 13/L



2012. júl. 3. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, melyik testrészed akarod szőrteleníteni.
2012. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kar, láb
2012. júl. 3. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt szerintem bőven megfogja engedni. Mondd neki, hogy szeretnéd a karod és lábad szőrteleníteni, mert nem tetszik Neked, nem érzed így jól Magad! Első voltam.
2012. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle, kar-láb az nem olyan "nagy ügy", mond neki hogy zavar (mint anno engem is), és szerintem engedni fogja :) 14/L
2012. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DownDownDown ***** válasza:
100%
Anya,elvinnél szőrteleníttetni?
2012. júl. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
66%
Ha ennyire félsz ott a borotva, vagy van szőrtelenítő krém.
2012. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 neon2 válasza:
89%

Borotvát semmi képp sem használj!

Bíztos vagyok benne hogy anyud megengedi majd és elvisz egy kozmetukushoz.;)

2012. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
89%

4. válaszoló vagyok.

A borotvát én sem ajánlom, mert csak erősödik tőle a szőr. A habbal meg az a baj hogy csak nagyon rövid szőrön hatékony, legalábbis nekem 2-3 éve (lehet azóta már van erősebb hatású is, nemtudom) hosszabb szőrön semmit nem hatott, csak maximum rövidebben. De precízebb a kozmetikus, és ha mondjuk a kezedet egyszer legyantázza (elsőre eléggé fáj, de nem vészes), akkor tartósabb ideig nem kell menned, csak ha már zavar, tehát 1-2 hét múlva nem fog olyan vészesen visszanőni. Nyáron meg amúgy is kiszívja a Nap a színét. Szóval kérdezd meg bátran.:)

2012. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!