Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, milyen hajvágógépet...

Fodrászok, milyen hajvágógépet használtok?

Figyelt kérdés
Meg vagytok vele elégedve?
2012. júl. 4. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem vagyok fodrász,de a phillips az nagyon bevált nekünk,ez :


[link]


gyorsan lehet vele dolgozni,sok méretű állítható fej:)

2012. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém Wahl, és igen, meg vagyok vele elégedve. Van még Moser - ez akkus, ez ár annyira nem jön be nekem, mivel nem elég erős a motorja.
2012. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az előttem szóló leírta az igazságot.

Moser vagy Wahl. Az összes többi ócska szemét ezekhez képest. A Mosert is a Wahl gyártja, más néven. A Wahl inkább professzionális, de a Moser is nagyon jó. Akkus gépet el kell felejteni, főleg a 8-10ezer forintos használhatatlanokat. Amelyikre azt mondják, hogy nem kell olajozni, megintcsak nem igaz. Ilyen nincs. Mindent kenni kell ami egymáshoz súrlódik. Szóval Wahl Designer, vagy Super Taper. Minőségükhöz képest egyáltalán nem drágák, mivel egyszer kell megvenni. Fodrászüzletbe éveket elmennek hiba nélkül. Iszonyat nehezek, de valamiért valamit......

2013. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én sem vagyok fodrász, de én a Remingtont választottam.
2014. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!