Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotvált fej lánynak?

Borotvált fej lánynak?

Figyelt kérdés

Meguntam a hajfesést, vágást, hajszárítást, meg különben is meleg van. Gondolkozom rajta, hogy kopaszra borotválom a fejem.

Szerintetek furcsa vagy nevetséges lánynak a borotvált fej?



2012. júl. 4. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Britney is ezt tette, csak ő nem a meleg miatt:D
2012. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Antimod ***** válasza:
Mindkettő. Egy lánynak a haj szexepile lehet, kár eldobni. Ráadásul rengeteget várhatsz, mire normálisan megnő.
2012. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Dávidmester13 ***** válasza:

figyelj ha szeretnéd borotváld le én támogatlak sőt még bátorítalak is rá ! ha akarod tedd meg (de majd viseld a vele járó dolgokat is)

És a lényeg hogy neked bejöjjön és ha mások piszkálnak miatta sz*rd le őket !

2012. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vmi kisebb fiúsra vágasd, a kopasz az olyan ijesztő, nekem egyből az jut eszembe róla, h beteg az illető
2012. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő, de én még a csúnyát is hozzátenném.
2012. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Énekesnők meg színésznők néha leborotváltatják, Sinead O'Connor meg Natalie Portman, és tök jól néznek ki. Még Britney se volt csúnya kopaszon, inkább az volt benne rossz, hogy lehetett tudni, hogy bekattant és azért csinálta.
2012. júl. 4. 21:21
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha el akarod magad csúfítani akkor hajrá ! :D

Ha velem szembe jönni egy kopasz csaj az utcán, tuti ki röhögném. 16/F

2012. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

"Ha velem szembe jönni egy kopasz csaj az utcán, tuti ki röhögném."


És, ha azért kopasz, mert leukémiás?

2012. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon furcsa lenne. Semmi esetre sem nevetséges, de mindenképpen furcsa. De ezt azért 2x gondold át előtte. Bár tett halála az okoskodás :) Nem lenne elég valami jó rövid helyette? Ha nagyon rövidet akarsz, mondjuk olyan 0.5-1 cm?
2012. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, Natalie Portman-nek jó állt, de ezt is tudom ajánlani, ez is kényelmes, és nem kell megszabadulnod szinte teljesen a hajadtól:

[link]

2012. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!