Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Philips HP8361/00 vs Remington...

Philips HP8361/00 vs Remington Pearl hajvasaló. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni melyiket vásároljam meg.

[link]

[link]



2012. júl. 4. 21:07
1 2
 1/15 anonim válasza:

én is hajvasaló vásárlás előtt állok:D és én is gondolkodtam a Remington Pearl hajvaslón, de azt olvastam róla, hogy a mindennapos használattal nagyon roncsolja a hajat. És sajnos én a mostani hajvasalómat is mindennap használom, mert elég dús, és göndör a hajam, így letettem róla.

Nem akartam megbántani senkit ezzel a véleménnyel, de én itt olvastam azt, hogy nagyon roncsol: [link]

2012. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Épp ettől tartottam és az a helyzet hogy eddig is Remingtont használtam és csunya most a hajam vége.

Philipsről nem nagyon lehet véleményt találni igy külföldi oldalakon nézegettem és azt irják hogy nem vasal valami jól...

Te milyet vásárolsz?

2012. júl. 7. 14:51
 3/15 anonim válasza:

Első vagyok. Nem akartam véleményt mondani a Philipsről,mert nem ismerem, de szerintem ne olyat vegyél. Itt neten mindenki vagy a Remington vagy a Imetec Bellissima márkát ajánlja. Hát egy fodrásztól azt hallottam, hogy jáde köveset kell venni,mert az jó, illetve minél drágább annál jobb:D szvl én ezen gondolkodom:

[link]

Nem ez a legdrágább,de jó véleményeket is mondanak róla, szvl hajlok felé, de még nem tudom biztosra. :S Vennék én többért is, de most még ennél jobbat nem találtam.

2012. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én az az igazság hogy az Imetecről nem sok jót hallotam.

Amugy én is minden nap vasalom,most ki kell vágatnom belőle és hajnövesztési projekten vagyok ezért szeretnék valami olyat ami kevésbé roncsoljaa hajat.

A Ga.Mán nem gondolkodtál?

2012. júl. 9. 20:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt már Philips és Remington is. A Philips alapvetően nem rossz márka, de hajvasalókban egyenesen szar. Derékig ér a hajam is dús meg göndör. Ne tudd meg, hogy mennyit szenvedtem a Philipsel. A Remington sokkal jobb volt, de lecseréltem Ga.Mára és szerintem ez a tuti. Igaz, elég drága, de megéri.
2012. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*és
2012. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Én is Ga.Ma fele hajlok egyre inkább csak aggodom hogyha megrendelem nehogy hamar tönkremenjen

2012. júl. 10. 20:29
 8/15 A kérdező kommentje:
Amugy a Ga.Ma neked mennyi ideje van meg?Milyen mértékben töri a hajad?Annyira mint a Remington?
2012. júl. 10. 20:31
 9/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Fél éve van meg és nem töredezett a hajam. Egy kicsit sem.

A Remingtonnál egy kicsit. Nyugodtan rendeld meg. Ha az én hajamat szögegyenesre kivasalta( a fodrász vasalója nem tart csak 3 napig) Vissza a töredezésre :D Vegyél hővédő spray-t és az is sokat véd, az én vasalóm ionos, ezt ajánlom neked is. Ha mégis eltöredezne akkor tarts egy kis szünetet, de vegyél hajvégápolót és akkor tuti nem fog eltöredezni :)

2012. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A Ga.Ma cp3at néztem ki csak az a bajom vele hogy nem hőfokszabályzós.

Már rég használok hővédőt és hasonló cuccokat.

Te mennyiért vetted a hajvasalód?

2012. júl. 12. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!