Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jobban nő a hajunk...

Tényleg jobban nő a hajunk hogy ha levágatjuk a töredezett részt? Miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem nő jobban, csak ha a töredezett részt rendszeresen levágod, akkor nem 5, hanem mondjuk 3 centit nyisszantasz le
2012. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem mert a haj a fej tövétől nő.azért látszik egyre rövidebbnek a töredezett haj,vagy az hogy nehezebben nő, mert letörik a vége...
2012. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem nő jobban, csak nem lesz töredezett. Ha valaki nagyon növeszteni akarja akkor ne vagdossa a végét, mert annak semmi értelme, annál később éri el a cél. Ez a tapasztalatom. Helyette inkább próbálja jobban ápolni hogy ne törjön tovább.
2012. júl. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem soha, annyi mindent mondanak... Ugye állítólag azért nőne gyorsabban, mert ha levágod a törött rész fölött, akkor egyenletesebb lesz a hajvég, nem fog feljebb törni. (Ezért létezik a melegollós hajvágás is.) Viszont nekem is töredezett a hajam, és fodrász ismerősöm javasolta, hogy ne vágassak belőle, mert teljesen fölösleges.
2012. júl. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én annyi logikát látok benne, hogy ha már töredezik, akkor annak már mindegy... De ugyanúgy veszi fel a tápanyagokat, vizet, stb., de ha levágod, akkor ténylegesen azt ápolod, amit érdemes is. Amúgy sem szép, ha törik a vége. Azt le kell vágni, mert csak rosszabb lesz... És végül fölösleges nőnie hajadnak, ha egyre hosszabb a töredezés is.
2012. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is ez volt a tapasztalatom, amit előttem írtak.

Egy ideje új fodrászom van, ő azt vallja, hogy ha növeszteni akarjuk a hajunkat, akkor igenis jobb, ha egészséges a hajvég. Havonta megyek hozzá; mivel tudja, hogy növeszteni akarom, mindig csak nagyon keveset vág belőle, épp annyit amennyit muszáj.

Az én tapasztalatom a havi rendszeres vágás után meglepően jó! Sokkal gyorsabban nő a hajam, szép és egészséges. Még sosem volt ilyen hosszú hajam, egy idő után mindig megritkult és elcsúnyult ezért levágattam - talán épp azért, mert feltöredezett a vége, mivel ugye nem vágattam, mondván, attól nem nő jobban.

Furcsállom is a dolgot, mert én is úgy gondolom, hogy fentről nő a haj; mégis észrevettem, hogy jobban nő és szebb a hajam, mióta rendszeresen vágatom. Pedig nem szedek semmit, hogy szebb legyen, és az étkezésemen sem változtattam.

2012. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!