Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tiszta kiütés lett a bőröm....

Tiszta kiütés lett a bőröm. Tippelek valamire, de nem biztos hogy attól van. Tanácsokat?

Figyelt kérdés
Pár hete felírtak egy gyógyszert, de már péntek óta nem szedem, mert azt mondta az orvos, hogy kiütéses lehetek tőle. Tegnapelőtt már volt rajtam pár pötty, de azthittem csak csípés, ma pedig mindkét alkarom, combom és a hasam alja is tiszta apró piros pötty. Ritkán vakarom csak meg. Szerintem a gyógyszertől van, ám eszembe jutott hogy nemrég elkezdtem használni egy testápolót, és új vitamint kezdtem el szedni. Lehetséges hogy ezektől is lehet? Maguktól el fognak tűnni a kiütések vagy menjek inkább orvoshoz?
2012. júl. 5. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvos azért mondta, hogy kiütéses lehetsz a gyógyszertől mert nyár van és nagy meleg. Én napallergiára tippelek, hisz az apró piros pöttyök a napallergiának a tünetei. Szerintem mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz, ő majd felír rá valamilyen kenőcsöt vagy antibiotikumot.
2012. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben :) köszi :)
2012. júl. 5. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!