Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kamaszodom, mit tegyek?

Kamaszodom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az arcomon rengeteg a mitesszer és jó néhány pattanás is van.A hajam 2 (esetleg 3) nap alatt totoál bezsírosodik (táborban nem lehet 2 naponta hajat mosni).Tudtok ezekre valami arc , hajpakolást( mondjuk úgy , ha tábor előtt bekenem akkor nem (vagy kevésszer) kell hajat mosni.A legjobb ha házilag elkészíthető , nem költséges ( nekem ez így lehetetlennek tűnik :D ) De hátha ti tudtok segíteni (utolsó remény :) )

2012. júl. 6. 17:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
velem is ey van arcra jo az iszap szappan 10 percre hagyd rajta majd mosd le(vagy ha nincs jó a fogkrém is)HAJRA csak azt tom mondani k kösd meg ugy kevésbé látszik......hány éves vagy?
2012. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
13, még csak most ízlelgetem a pubertást de nem tetszik :D
2012. júl. 6. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:

hát ez van:D majd megszokod

amugy mért ne lehetne táborba 2 naponta hajat mosni? én is ezt tettem és senki sem vert meg érte:D

amugy ha nem szeretnéd megmostni akkor van szárazsampon is..én még nem próbáltam de biztos jó:D

2012. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

száraz sampon elég macerás...

miért ne lehetne 2 naponta hajat mosni?

2012. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekünk nem szokták engedni , folyton lecsesznek "mert fölösleges" :(
2012. júl. 7. 12:26
 6/11 anonim válasza:
0%
1. válaszoló vagyok :) én is 13 vagyok :) én emiat vágattam le a hajam..........elhiszem h azt nem szeretnéd de így jobb :) (nekem) a fogkrém az jó az biztos :) beszéld meg a tanárokkal h ez téged zavar és ha nem is 2 naponta legalább 3 naponta hadják h megmosd.......én nem szeretek táborba járni :)
2012. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem macerás a száraz sampon egyáltalán! De ha sötét a hajad akkor ne használd csak ha világos nagyon vagy szőke.
2012. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tábor előtti nap megmosod a hajad, előtte pedig hosszabb ideig -pl egy hétig- nem mosol hajat, akkor utána tovább fogja bírni zsírosodás nélkül.
2012. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Olajmentes púderrel a hajtövedet porozd be, vagy vegyél szárazsampont,valamint hajmosás végén hideg vízzel öblítsd át a fejbőröd, hogy a pórusok visszaszűküljenek!! :)
2012. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én párszor kipróbáltam a púderes dolgot. Miközben csináltam azon mosolyogtam magamban, hogy olyan mint mikor valami kutyát bolha poroznak. Aztán másnap ámuldoztam rajta hogy milyen jó lett, és a későbbiekben még egyszer kétszer kipróbáltam. Azóta meg korpásodással meg vakarózással kínlódok. Úgyhogy én nem javaslom senkinek.
2012. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!