Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha reggel hajam mostam, este...

Ha reggel hajam mostam, este befesthetem a hajam?

Figyelt kérdés
Ma reggel hajat mostam, viszont mindenképpen ma estére terveztem a hajfestést. Viszont több helyen olvastam, hogy nem szabad frissen mosott hajra felvinni a festéket. Vagy az csak arra vonatkozik, hogy rögtön előtte nem szabad hajam mosni?
2012. júl. 6. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
befestheted, csak nagyon csípni fogja a fejbőrödet, elég kellemetlen lesz..
2012. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Befestheted, csípni sem fogja.
2012. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is reggel mostam hajat és este befestettem. Semmi baja nem lett. Nem csípte, és még jól is sikerült! :)
2012. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják jobb ha "koszos" a hajad, mikor fested. De kitudja.
2012. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Annyival jobb a koszos haj, hogy nem csípi a fejbőrt a festék. Én még ha előző nap mosom ki a hajam és másnap van festve is csíp.
2012. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sweetsugar ***** válasza:
Én is sok helyen olvastam,hogy minimum 2naposnak kell lennie a hajnak,nem tudom,hogy igaze,mert mindig megvártam ezt az időt.Szerintem ha nincsen valami kihagyhatatlan alkalom,akkor inkább várj még a festéssel:)
2012. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan jó közvetlenül festés előtt mosni hajat, mert ELVILEG(ezt hallottam, nem tudom mennyire igaz) a kicsit zsíros hajat jobban megfogja a festék. Utána moshatod, pár nappal utána, de festés előtt inkább ne szerintem.
2012. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!