Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ProGlide pengéi valóban...

A ProGlide pengéi valóban keskenyebbek, jobbak a fusion power pengéihez képest? Vagy ez is csak egy MARKETING szöveg?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ez csak marketing. ProGlide-om nem volt csak sima Fusionom. Ha jól tudom az egyetlen különbség a kettő közt a kenőfej összetétele és a "szőrvezetők" a pengék alatt. De nem hiszem, hogy ezek annyival többet adnának mint egy sima Fusion.
2012. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Neuhauser László válasza:

Nekem ProGlide borotvám van, de "sima" Fusion fejet vettem hozzá legutóbb


Sok különbség nincs, a ProGlide - nál egy icipicit minthe keskenyebbk lennének a pengék, és picit közelebb vannak egymáshoz, de ez alig észrevehető


Őszintén szólva, szinte semmi különbséget nem veszek észre a kettő között (használatkor) , bár mintha a "sima" egy kicsivel jobban teljesítene, de ez nagyon minimális


A lényeg, hogy nem éri meg ProGlide fejet venni, bőven jó a "sima" is

2013. júl. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, habár az óta már nem aktuális a kérdés, és áttértem a DE borotvára. Sokkal gazdaságosabb, és még a pengék is tovább bírják, arról nem beszélve, hogy itt nincs olyan, hogy eltömődik a szőrtől.
2013. júl. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!