Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek milyen fajta samponok...

Nektek milyen fajta samponok használnak hajtöredezésre?

Figyelt kérdés
nagyon hosszú hajam van és törik...kipróbáltam többféle sampont, de nem igazán használtak, mit javasoltok?

2012. júl. 7. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Vágass le a végéből, más nem fog segíteni.
2012. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, már csak az fog használni :(
2012. júl. 7. 12:22
 3/8 anonim válasza:

Visszafordítani nem tudod, de vágatás után tudsz rá vigyázni.

Nem tudom,hogy neked milyen típusú hajad van, de nekem kissé hullámos és göndör, így nem mindegy milyen sampont használok,mert hajmosás után úgy kell tépni hajamat, ha ki akarom fésülni. És nekem ezért is törött nagyon. Váltottam, most ilyen sampont és hajpakolást használok: [link]

És ennek a hajpakolás változatát is. Könnyen ki tudom fésülni a hajam, és nem törik annyira. Nyáron nem használok hajszárítót, hanem csak hagyom megszáradni, még ez is sokat segít.

2012. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is könnyen töredezik a hajam, ráadásul szőkítve is van. Mindenképp vágass a cégéből és utána rendszeresen használj hajpakolást. Én már rengeteget kipróbáltam, de a legjobbak a Serical Latte és Placenta. Fél-1 órát hagyom a hajamon és nagyon puha és fényes lesz tőle. Ha rendszeresen ápolod akkor jóval később kezd el töredezni. Próbáltam a Gliss K. pakolásokat is (Ultimate Repair&Oil Nutritive), de egyik sem vált be annyira mint a Serical pakolások. Ami még nagyon jó az a Gliss Kur hajolaja)
2012. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi a helyesírási hibákért!
2012. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... :) Semmi baj, én is szoktam helytelenül írni! :P
2012. júl. 7. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:

a Kallos termékek tényleg jók és olcsóbbak is, mint a Gliss Kur

olyat válassz amiben van protein, mert a haj fehérjéből áll

2012. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) :D
2012. júl. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!