Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az jó ha térdig borotválok és...

Az jó ha térdig borotválok és combon gyantázok?

Figyelt kérdés

a térdemig borotválok minden zuhanyzás alkalmával(tehát max. 2 naponta) és barna a hajam és ezért combomon nagyon látszanak a sötét szőrszálak de ha borotválom akkor durvább lesz :S szóval ha ott gyantázok az jó?:) (kipróbáltam egy kis részen a borotvát..megerősödött...)jah és a hasamnál a köldök alatt nő egy pár sötétebb szál és azokat gyantázzam?:O

Köszönöm előre a válaszokat!:)

Kérlek titeket bármi válaszotok van írjátok le minden választ szívesen fogadok:)



2012. júl. 7. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én az egész lábamra gyantát használok, a combomra is, de am, nem látszik, de én tudom hogy ott van és zavar, és legyantázom. :) Szóval nyugodtan gyantázhatod! A köldököd alatti részt is gyantázhatod, ha zavar! :)
2012. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi és attól ritkul?:)

mert anyum nem engedi hogy a combommal bármit is kezdjek mert hogy megerősödik rajta szőr :P

de ha gyantázok ak jó? és amúgy mennyi időközönként kellene gyantázni?

2012. júl. 7. 22:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen ritkul a szőr a gyantától, és 4-5 hetente elég 1* gyantázni!
2012. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat:))

akkor ha anyum nem akarja akkor titokban veszek itt nálunk valamelyik üzletben gyantát ^^ és amúgy ti mit ajánlotok( vagy te)?

2012. júl. 7. 23:02
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


Mindkét termék jó!

2012. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nagyon köszi :) mindenkinek ment a zöld kéz :))

és még annyit hogy hideg vagy meleg gyantát vegyek?

2012. júl. 7. 23:09
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem a hideg jobban bevált, nem fájt annyira :)
2012. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm :))

ritka, hogy rögön választ kapjak a kérdésemre ezért nagyon hálás vagyok neked vagy nektek! :)

2012. júl. 7. 23:15
 9/12 A kérdező kommentje:
még lenne egy kérdésem: 20 db gyantacsík mennyi ideig elég?:O
2012. júl. 7. 23:29
 10/12 anonim ***** válasza:
3 alkalomra biztos
2012. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!