Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan epiláljam magam?

Hogyan epiláljam magam?

Figyelt kérdés
meleg vagy hideggyanta? szőrtelenítő krém? epilátor? én eddig borotváltam magam,de nem nagyon vált be.. nektek melyik jött be a legjobban? melyik az ami legkevésbé irritál, sokáig sima marad a bőr és nem erősíti a szőrszálakat? 16/L

2012. júl. 9. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtelenítő nem sokat ér, hamar kibújik a szőr. Az epilátor rohadtul fáj. A legjobb és legtartósabb eredmény az, ha kozmetikussal legyantáztatod. Manapság már nem olyan drága egy gyantázás, de az tuti fix, hogy hosszan tart, és szép marad a bőr utána.
2012. júl. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Gyantát még nem próbáltam, bár elvileg jó módszer. Szőrtelenítő krém csak hónaljra válik be szerintem. Lábamat epilálom, és először eléggé fáj, de aztán kezdesz hozzászokni. Mondjuk nálam ez elég időigényes is...
2012. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!