Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos termékekről vélemény?

Kallos termékekről vélemény?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róluk? Ár-érték arány milyen, használ-e, mik a legjobb termékek/mit próbáltatok már.. minden érdekelne ezzel kapcsolatban. Nem drága, könnyen beszerezhető, és örülnék ha pozitív lenne a vélemény róluk, mert akkor nem kéne drága cuccokat megvenni, amik esetleg nem is használnak.
2012. júl. 9. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Van ami jó van ami nem:))

A tükörfény hajolaja nagyon jó,olyan a hajam tőle mint fodrász után puha és csillogó.

Aztán a hajfestékei azért nem jönnek be annyira,bár állítólag a dobozos az jó is meg olcsó is,nem tudom nem kockáztatok ennyire.

Aztán körömlakkjai se rosszak,olcsók tehát nem valami tartósak de szép színűk van.

Hővédő spray-t használok még,az jó.

2012. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
A körömlakkjukat imádom, viszont a testápoló borzadály.
2012. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Körömlakkjai nekem is tetszenek, igaz, eddig csak egy bordó volt meg ebből a márkából, de ma láttam új(?), nyári színeket is. Tartóságára sincsen panaszom.
2012. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáltam egy samponjukat, egy valamilyen nagy sárga flakonos balzsamjukat, pakolásokból a mézeset, placentásat. Nekem egyik sem jött be egyáltalán. Még talán a placentás pakolás volt az, ami legalább kárt nem okozott, de mintha nem is használtam volna. Az ár-érték arányról az a véleményem, hogy olcsó, de olyan is...
2012. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2012. júl. 10. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:
a körömlakk jó a többi terméke felejthető.
2012. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Elég lassan fejti ki a hatását, de az illata nagyon jó
2012. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Én használom a hajpakolásokat, samponokat. Már az összeset kipróbáltam és mind nagyon jó :) Én semmire sem cserélném le :)
2012. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Amiket próbáltam:

-sampon: nem tudom milyen féle volt, de nem szerettem, bár már nem tudom, miért

-hajvégápoló: jó, és olcsó, újravenném

-testápoló: nagyon nem, érdekes az állaga, nem is szívódott, és nem is hidratált

-szemfesték lemosó: olajos 2 fázisú, nem igazán tetszik, kicsit megbántam, hogy megvettem, nekem eléggé nehézkesen hozza le a festéket


Amúgy ha még nem tetted, itt is szétnézhetsz:

[link]


20/L

2012. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!