Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen naptejet vegyek, hogy...

Milyen naptejet vegyek, hogy ne nagyon barnuljak le?

Figyelt kérdés
A magasabb faktorszámú naptej kevésbé enged barnulni? vagy hogy van ez? nem vagyok nagyon világos bőrű fajta, és nagyon könnyen lebarnulok, de nem szeretnék:/ tudom tudom, kerüljem a napot, de tengerpartra megyek nyaralni, és ott ez elég nehéz...:D
2012. júl. 10. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Én tavalyi nyaraláshoz szintén tengerpartra, ráadásul 36 fok volt végig DM saját márkás naptejét vittem. ÉN úgy tudom az a lényeg, hogy magas fokú vagy ultra védelmet nyújtson, ennek rajta kell lennie a flakonon ! A faktorszám pedig azt jelenti, hogy mennyivel hosszabb ideig maradhatsz leégés nélkül a napon . Ha veszel egy 20 faktoros naptejet ( úgy tudom ez alatt nem is ajánlják bőrgyógyászok a napozást ) és mondjuk 30 perc alatt leégsz a napon naptej nélkül , akkor 20X30 percig tartózkodhatsz a napon naptejjel .

Én nem vagyok nagyon érzékeny bőrű, én vettem egy dm 50 faktorosat és egy 20 faktorosat, az első pár napban 50 essel voltam a napon, utána a 20 faktorssal, mindkettő magas védelmet nyújtó volt és nem égtem meg, pedig én vízimádó vagyok , tehát engem nehezen szedtek ki a vízből :D

jó nyaralást !


ui: most az, hogy nem akarsz barnulni, hát inkább az legyen a lényeg, hogy kend magad és ne égj le semmiképp, mert a bőr nem felejt ! Inkább legyél barnább, mint szeretnél, csak kend magad mindig !

2012. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!:)
2012. júl. 10. 12:33
 3/3 anonim válasza:
50-es faktor, legvégső nagyon-nagyon leégés veszélyben terítsz valamit a válladra ( az ég le a leggyorsabban) vagy vegyél fel fehér pólót. Érdekesen néz ki, de ez van ha fehér akarsz maradni...
2012. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!