Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikust ajánlotok budai...

Kozmetikust ajánlotok budai oldalon, lehetőleg XI. , XII. kerületben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy nagyon jót.Hozzájárok.A 12.kerületben van,a Délitől 2 perc sétányira.Nagyon jó minőségű alapanyagokkal dolgozik,mindent ott csinál előtted,nem rak mindenféle kotyvalékot az arcodra.Egyáltalán nem drága,sőt mi több nagyon olcsó.Saját üzlethelyisége van,ami nagyon szép,modern.A gépei teljesen újak.Teljesen tisztességesen csinálja,arra értem,hogy nem az van,hogy odamész és fél óra alatt végzel is,hanem kb másfél órán át dolgozik rajtad.Sok vendége van.Nem utolsósorban nagyon kedves,nem az a tipikus pénzéhes fajta pl bármikor beugorhatsz hozzá,kinyomja a pattanásod ingyen.

A honlapja: [link]

2012. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 11. kerületben tudok egy nagyon jót, fiatal csajszi és nagyon ügyes. Ha érdekel,írj privit! :)
2012. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
11 kerületben a Szépségkuckó Kozmetika nagyon jó, alacsony árak, barátságos környezet, sokféle szolgáltatás, profin :) Kosztolányi térnél van, Bocskai út 25ben :)
2012. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!