Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajtól tényleg...

A ricinusolajtól tényleg szebb, és puhább lesz a hajam?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, meg a szempillád is jobb. hosszúbb ha kened vele
2012. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém nagyon puha lett tőle. Úgy vettem észre, mintha kevésbe is zsírosodna. Nekem nem hullik tőle, de olvastam, hogy valakinek igen. Szerintem megéri kipróbálni, ha nem jön be, akkor se egy nagy összeget dobsz ki az ablakon, hiszen 30 ml, vagy mennyi, egy üvegcse 300 forint körül van. Hajmosás után kend fel, melegítsd meg kicsit, hogy folyósabb legyen, tehetsz hozzá tojássárgáját, vagy olívaolajat is.:)
2012. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hű, ez most úgy sikerült, mintha valami bóvlit próbáltam volna teleshopban rásózni a naiv vásárlóra.:DD
2012. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mindenképpen kipróbálom,köszönöm !!! :)
2012. júl. 10. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be sajnos, pedig nagyon reménykedtem benne. 4 hónap után sem nőtt gyorsabban tőle a hajam, viszont nagyon hullott. Gyorsabban is zsírosodott, a vége meg kiszáradt a sampontól, mire rendesen kimostam.

Ami viszont nagyon bevált, hogy mosás után törölközőszáraz hajra pár csepp kókuszolajat tenni (lehet más olaj is, csak valami hígabb legyen, mondjuk jojoba vagy mandula). Az olaj "bezárja" a hajba a vizet, ettől hidratáltabb, puhább és fényesebb lesz.

2012. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megoszlanak a vélemények.Ezek szerint mindenkire máshogy hat. Mindenesetre kipróbálom, ha nem válik be, akkor igénybe veszem a te ötleted. Remélem azért ricinusolajtól nem hullik ki a szempillám.. Köszönöm a kommentet! :)
2012. júl. 10. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a reklámszöveges: Én szempillára is kentem minden este, nem hullott ki, hane elég durván besűrüsödött. Meg szokták mondani, hogy milyen hosszú, bár nem tudom, hogy attól nőtt-e meg, vagy alapból ilyen volt-e.:)
2012. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A ricinus olajtól puhább, egészségesebb, dúsabb hajad lesz, ami gyorsan nő, sok babahaj is megjelenhet a fejeden. A kezedre kenve puha, ápolt bőrt érhetsz el, illetve a szempillákat növeszti. Használhatod magában, vagy pakolásként: tojással, rozmaringolajjal, olívaolajjal stb... Akinek hullik a haja tőle, az azért van, mert a ricinus olaj először a gyenge, tönkrement szálakat eltávolítja a fejedről, ami azért jó, mert a szervezeted nem arra fordítja az energiát, hogy ezeket regenerálja, hanem új hajszálakat növeszt. Állandó használat mellett gyönyörű hajat varázsolhatsz vele. Körülbelül két hónap után nő tőle a hajad, de akkor 2-3x gyorsabban, mint átlagosan. Havi 8x (kb.) használd, úgy, ahogy a fentiek leírták! :) Sok szerencsét!
2012. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy hogyan válogatja ki az olaj a károsodott hajszálakat a többi közül, hogy azok hulljanak ki? És hogy tudja a szervezet regenerálni a hajszálakat, ha nincsen bennük se keringés, se idegek az észleléshez?
2012. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én volnék az "előző" válaszoló: úgy "válogatja" ki hogy ragacsos az olaj, és amikor megmosod, kijön, mivel gyenge ahhoz hogy megmaradjon a fejeden a ragacsban! :)
2012. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!