Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epiláljam a lábamat vagy...

Epiláljam a lábamat vagy pedig használjak elektromos borotvát? További infó lent!

Figyelt kérdés
14 vagyok. Régebben használtam borotvát, de már másnap szúrt a lábam. Az epilálás viszont nagyon fáj. Már régóta epilálom a lábam, de nem tudom megszokni. Fontos lenne, hogy minél többen írjatok! Mivel nyár van....És nem sokára elutazunk, és....nem lesz ott rá mód a folyamatra!

2012. júl. 10. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott nem lesz egy zuhanyzó? :D
2012. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de
2012. júl. 10. 15:03
 3/4 anonim válasza:
Szerintem epilálj, mert ahogy írtad a borotvát, nem hiszem, hogy minden nap ezzel szeretnél bíbelődni, mégha gyors is és egyszerű, az epilátorral pedig szenvedsz egy kicsit, viszont tartósabb az eredmény.
2012. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már mindent, de mégis végül a borotva nyert, milliószor gyorsabb az epilálásnál és nem fáj, persze minden nap kell borotválni, de nem tart semeddig, zuhany közbe megvan, nem kell külön bajlódni vele. Szerintem ez jobb. Az elektromos borotva meg semmivel nem jobb mint a normál borotva.
2012. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!