Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta barna hajfestéket...

Milyen fajta barna hajfestéket ajánlotok? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Valami szép barna, nem túl világos, nem túl sötét színt keresek. Olyan középbarnásat, csokibarnásat, de nem akarom hogy túl sötét legyen. (Mivel kivételesen világos annyira a hajam, hogy valami világosabb szín is beváljon). Jelenleg is barna vagyok, sok szőke melírral... Ezt szeretném átfesteni.
2012. júl. 10. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be: [link]


Igaz, elég sötét lett tőle a hajam, de úgy két hét után, már kevésbé sötét. (mondjuk én ilyen színt szerettem volna alapba is.)

2012. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Találtam kettőt, ezek között vacillálok most:


[link]


[link]

2012. júl. 11. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként a hajadon mindegyik festék sötétebb, mint a dobozon. Tehát ha egy bizonyos színt akarsz, akkor válassz egy tónussal világosabbat, hogy a dobozon látható eredményt kapd.

Ajánlani tudom még a Loreal Casting Creme Gloss hajszínezőt. Elég sok is, és gyönyörűen lefedi a hajat. Nekem nagyon csillogott utána, és nagyon finom az illata is.

Csak sajnos azért tértem át a másikra, mert elég húzós az ára...

2012. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!