Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Türkiz kékre, vagy nagyon...

Natali'e kérdése:

Türkiz kékre, vagy nagyon világos kékre szeretném befesteni a hajamat. Milyen festéket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Ha lehet inkább nagyon tartós hajszínező termékek érdekelnek. De ha tudtok küldeni, jöhet rendes hajfesték is.

Itt van két link, ilyesmit szeretnék: [link]


[link]



2012. júl. 10. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Tikkurila festék


(a finneknél így hívják a nevetséges, ízléstelen, papagájnak öltözött tiniket)

2012. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kedves. de az ilyen vélemények most nem érdekelnek.
2012. júl. 10. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
ha érdekel, ha nem, akkor is hülyén fogsz kinézni. néhány gyagya kis barátnőd biztos besipákol majd a gyönyörűségtől, de normális pasit nem fogsz vele fogni
2012. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a fegyelmezni akaró gondolataidat. de akkor hol voltál 22 évvel ezelőtt, hogy a sárga úton haladjak életem végéig? Meg akkor már a barátomtól is kérd már ki a véleményt, ha már ilyen jól tudod. de figyelj, ha már ennyire témában vagy, igazán ajánlhatnál valami jó színezőt;)
2012. júl. 10. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Unokatesóm Crazy Colort használ, de csak a világos hajat fogja, ő kb. fél napot is rajta hagyja és tényleg nagyon szép. Neki sötétkék szín van a hajában, de biztos lehet világosat is kapni. Auchanban múltkor láttam. 14/L
2012. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok >< ez színező, tehát mosással kopik, nem rendes hajfesték.
2012. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi. akkor utánanézek.:)
2012. júl. 11. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!