Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El fog múlni ez a szőrtüszőgyu...

El fog múlni ez a szőrtüszőgyulladás? (bővebben lent) Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem, hogy a nemi szervemnél van valami. Akkor még azt hittem pattanás, mivel még nem volt szőrtüszőgyulladásom. Nagy volt, vörös és iszonyatosan fájt. Nem borotváltam előtte... Nem múlt el, kinyomni se tudtam, és a szőrtől nem is láttam rendesen. Fogtam magam és bekentem ilyen kamillás krémmel, és mintha kicsit jobb lett volna. Azon az egy helyen leborotváltam. Láttam, hogy a teteje ilyen feketés-lilás. Kiszedtem valahogy, és utána kinyomtam, percekig gennyezett és vérzett. Utána megint bekentem, másnap már hámlani kezdett. Még mindig fáj, de már nem olyan vészes. Mit csináljak vele?

2012. júl. 10. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
el fog mulni ha kijött a ször. Ha már nem púpos akkor valószinűleg nincs már benne.
2012. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet nem is szörtüsző gyulladás, hanem egy szőrszál nőt befelé
2012. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már nincs olyan dudor, mint volt, akkor valószínűleg már nincs benne semmi. Továbbra is kend a kamillás krémmel és hagyd békén. Pár nap és elmúlik, valószínűleg.


Én egyébként, ha ilyesmi problémám van és nagyon fáj, akkor le szoktam picit jegelni az adott területet, így nem érzem, hogy fájna.

2012. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De mit szedtél ki? A szőrt vagy mit?
2012. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!