Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények erről az epilátorról?

Vélemények erről az epilátorról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 10. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, nagyon szeretem.

Lára használom és 2-3 alkalom után már nem is fájt. Rendesen kiszedi a szőrt, ha követjük a használati útmutatót.

2012. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*lábra
2012. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyanilyet akarok most venni, mert az előző változatát, hát nem akarok túlozni, de kb 10 éve vettük, és anyával ketten használjuk. nem lenne rá szükség, mert még működik, de azért már nem olyan 100%os szegényke :D
2012. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 10. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen epilátorom de nekem nem vált be. Nekem inkább a braun vált be. Ilyenem van [link]
2012. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van, teljesen meg vagyok elégedve vele...én nem néztem használati utasítást, csak kiszedem a szört vele...kiszedi a legkisebbet is....én nagyon szeretem!

23L

2012. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!