Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan létezik, hogy valakinek...

Olyan létezik, hogy valakinek besötétedik a haja?

Figyelt kérdés

Teszem azt nekem barna...és jövőre már fekete lesz...

(persze festék nélkül)



2012. júl. 10. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
gyerekszülés után mindig sötétedik 1-1 árnyalatot, de valakinek a korral is. Pl. apám tejfölszőke volt kiskorában, és egyre sötétebb szőke lett neki.
2012. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tizenévesen szőkébb volt, most már szinte teljesen barna
2012. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.. Uncsitesóm kb 2 éve tejfelszőke volt, most meg már szinte majdnem szőkésbarna...
2012. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is gyerekkoromban tejfölszőke voltam, ma meg már középbarna hajam van. De olyanról még nem hallottam, hogy valaki egyenesen befeketedett volna.
2012. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bátyám fejszőke hajú volt most meg világosbarnás a haja. De anya világosbarna volt most meg erős barna. Én meg akkor is ilyen voltam :D
2012. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öcsémnek születésekor fehér színű volt a haja, óvodás korában már szőke. Kamaszként szőkésbarna, felnőttként világosbarna. Aztán elkezdett őszülni.


Az én hajam is volt mindenféle színű, de természetes módon.

Nem emlékeznék rá, de a gyerekkori színes fényképen látható, hogy a középbarna hajban sok szőke tincs volt.

Néhányan már akkor mondták, hogy van egy vörös árnyalata is a hajamnak, de én azt akkor nem láttam és olyan kicsi voltam, hogy nem is érdekelt.

Aztán bebarnult, a szőke tincsek eltűntek, de szőke szálak maradtak.

Az, hogy tényleg van vörös árnyalata a hajamnak, csak jóval később realizálódott bennem.


Régebben ugyanis, amikor gyerek voltam, akkor többnyire rövid hajam volt, másrészt a tükörnél nem volt természetes fény.


Később megnövesztettem a hajamat és természetes fényben is láttam, így vettem észre.


És amit nem hittem volna, hogy a barna tud még sötétebb lenni... De tud. Ha nem a saját hajamon látnám, talán el sem hinném.


Bátyámnak pedig természetes fekete+mahagóni tincsei voltak, amíg hosszú haja volt, látszott.

Most rövid a haja és fekete, + vannak már ősz hajszálai.


De ez az őszülés sem kor függvénye, ismerek olyat, aki már 18 évesen elkezdett őszülni.

2022. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!