Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor kell elkezdeni szemránck...

Mikor kell elkezdeni szemránckrémet használni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
26 éves kortól lehet ilyen kozmetikumokat használni szerintem.Mivel 26 után kezd el hanyatlani a test.Lassan , nagyon lassan öregedni kezd a bőr.
2012. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ez egyéntől függ. Én ismerek olyan 22-25 éves embert, aki nagyon de nagyon ráncos a szemkörnyékén. Sok helyen hallom mostanában, hogy már akár tizenével kortól is ajánlják és így jobban lehet késleltetni a későbbi kialakulást.
2012. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem ráncosodom, 28 éves vagyok, csak érdekelne, hogy nem-e ártanék vele, ha elkezdenék ilyet használni hogy késleltessem a ráncosodást.
2012. júl. 11. 17:30
 4/6 A kérdező kommentje:

Elkezdhetek használni szemránckrémet 28 évesen?

És ha igen, akkor az mindegy hogy milyen szemránckrémet kezdek használni?

2012. júl. 11. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze :) Én 20 éves koromtól kezdtem el használni, nagymamám javasolta, ő 18 évesen kezdte, most 79, és csak szarkalábai vannak, azokon kívül pedig szép sima mindenhol :)

21l

2012. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó milyen szemránckrémet használsz?Én is szeretnék használni már,én éves vagyok.
2012. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!