Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a tyúkszememet a mazsolás...

Ha a tyúkszememet a mazsolás módszerrel kezelem, akkor hány nap alatt kellene elmúlnia? És majd magától elmúlik, vagy ki kell "kaparni"? :S

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az a mazsolás módszer, bár pedikűrös vagyok, sosem hallottam róla. Viszont a tyúkszem nem múlik el magától, sőt, ha mélyen van, akár csonthártyagyulladást is okozhat. Menj el szakemberhez, aki kiszedi egy pillanat alatt. Már, ha tyúkszem, és nem szemölcs.
2012. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mazsolás módszer az otthoni módja a kezelésnek, megfelezünk egy mazsolát, és pár napig mindig ráillesszük a tyúkszemre (naponta cseréljük a mazsolát) ragtapasszal. Ahol olvastam, ott úgy írják, hogy magától elmúlik pár nap alatt ezzel a módszerrel. Csak érdekelt, hogy ki próbálta e már valaki, és hogy annál hogyan működött
2012. júl. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!