Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok férfi tetoválásokat...

Tudnátok férfi tetoválásokat ajánlani vállra, kinek mi tetszik, kinek milyen van, had merítsek ötleteket (+lent)?

Figyelt kérdés
Szóval segítséget szeretnék kérni, tetoválást szeretnék, Tetszene mondjuk egy baromi nagy Jegesmedve, a vállamon, olyat lehet, hogy én rajzoltatom meg vele, vagy ez, hogyan működik? Köszönöm mindenkinek
2012. júl. 12. 19:34
 1/3 anonim válasza:

Én imádom az ilyen fajtákat a pasikon: [link]

nem tudom, hogy mukodik ez, meg soha nem voltam tetkos szalonban vagy mi ez. :D 18/l

2012. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak azért akarsz tetoválást mert "tetszik", hanyagoljuk.
2012. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így működik:


1

Kitalálod, hogy mi az a mint ami igazán közel áll hozzád. Utánnanézel szimbólumtárban (olyan mint egy szótár, keresd a nagyobb könyvtárakban)


2

Kitalálod, hogy milyen stílusban és színben szeretnéd. Sokféle stílus létezik, pl. traditcionális, blackwork, fotorealisztikus, comic...

[link]

[link]

[link]

[link]



3

Összegyűjtöd rá a pénzt. A jó tetoválás nem olcsó, és az olcsó tetoválások nem néznek ki jól. A művészt a portfóliója alapján válaszd ki, nézd meg a korábbi munkáit, a stúdóját. Aki igényes művész, az nem fog fillérekért dolgozni, mert a jó munkának, minőségi tintának és a steril környezetnek ára van és ő is pénzből él.


4

Megkeresed azt a művészt, aki igazán jó abban a stílusban amit kigondoltál.


5

Időpontot kérsz nála, elmondod, hogy mit szeretnél, mekkorában és milyen stílusban.


6.

Ő megtervezi neked, megnézed, ha nem tetszik valami, akkor korrigálja.


7.

Visszamész felvarratni.

2012. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!