Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan feszesítő vagy...

Van olyan feszesítő vagy ránctalanító krém ami bevált nektek nő társaim és nem túl drága? 40 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Nem fogod elhinni, de a legjobb az olivaolaj (amit a konyhában is használsz). Zuhanyzás/mosdás után a még nedves börbe keveset bele kell maszirozni. Már két-három alkalom után látványos az eredmény, ha nagyom rossz állapotban vagy, akkor kell esetleg egy-két hét.

Én 55 éves vagyok, eddig minden krémmel/szerrel bajom volt (allergia, nem használ, stb), és csak végsö kétségbeesésemben próbáltam ki ezt a tippet, mert hülyeségnek gondoltam. Aztan meglepödve tapasztaltam, hogy mennyire jó, idöközben már sok ismerös kérdezett rá, hogy mi történt, hogy ennyire szép lett a böröm.

2012. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8%

Van egy cég, amelyik arcmaszkokat árul. A lányom vendéglátós , és bizony, túl van a 40-en. Ő is a cég termékeit használja. Amit linkelek, az csak egy terméke a sok közül. Viszont a botoxos arcmaszkját használja. Csodálatos az eredménye!

Van email címük. Ha gondolod, vedd fel velük a kapcsolatot.


[link]

2012. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!