Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt egy pattanás az orron...

Volt egy pattanás az orron tövében és megpróbáltam kinyomni, valószínűleg rosszul ezért egy piros relative nagy duzzadás lett/van rajta. Valaki tipp?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy mit kezdjek vele, de idegesitő. Már utána olvastam és olyanokat írtak, hogy pároló kötést rá (ezt hogy kell? ). Valaki valami tippet?

#pattanás #piros duzzanat
2012. júl. 12. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
kend be éjszakára egy kis fogkrémmel az szárít.
2012. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs otthon pattanástapaszod? Azt pont ilyenekre találták ki.
2012. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem ugy reagál mint a pattanás, már megszúrtam, semmi geny vagy egyéb nem jön ki, csak van egy nagy piros valami ott és fáj... arra is jó ez?
2012. júl. 12. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az bőr alatti pattanás. Én az ilyeneket arcszesszel(férfi arcszesz, apudnak/párodnak/barátodnak biztosan van) szoktam bekenni, most is van egy a homlokomon, bekentem és szinte azonnal lement a duzzanat.
2012. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!