Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem merek senki szemébe...

Nem merek senki szemébe nézni, mert bárányhimlős heges az arcom! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Igazából egy van az arcomon,kb 5-5 db a homlokomon,de mégis olyan zavaró,hogyha rámnéznek az emberek,biztosan észreveszik,így inkább nem is nézek a szemükbe!
2012. júl. 12. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neeee,menj el kozmetikushoz.Lehámlasztja,ez ne legyen gond!
2012. júl. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel a szemükbe, akkor nincs ott a hegg?
2012. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Izabell ***** válasza:

én 15-16 éves koromba voltam bárányhimlős.Nem tudom, hogy a te arcodon milyen hegek maradtak...de az én arcomon legalább 6-7 heg[apróbb és mély is], de ezen kívul piros foltok is maradtak.Szép volt azelott az arcom, vagyis volt pattanásom de kezeltem és szépen gyógyult. Rémálom volt úgy látni az arcom...DE az utóbbi fél évben használok heti 2x arcradírt, és Aloe Propolis Creme-t[a forever livingtol]..Ezek szépen helyreszedték az arcom...azért kozmetikushoz is mehetsz, hátha tud segíteni. Nekem nem tudott segíteni arckezeléssel, mert eleve pattanásos voltam, s hogy ne terjedjen tovább.De o ajánlotta ezt a krémet:)

Sok sikert neked!Amúgy hány éves vagy?

2012. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen hegek az arcomon,de hidd el, téged jobban zavar mint másokat. Fel se tűnik nekik. Osztálytársaim másfél év után vették észre...
2012. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!