Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aranyszínű converst kimoshatok...

Aranyszínű converst kimoshatok gépben? Vagy hogyan tisztítsam? Telég soka helyen fekete, de nemmerem dörzsölni, mert akkor lejön az arany róla!

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nekem amikor régebben volt kaptam hozzá használati utasítást és rajta volt,hogy gépben nem szabad mosni...csak egy kis kefével kitisztítani ott ahol nem tiszta,de egyébként célszerűbb ha a boldban veszel valami tisztítókrémet,azthiszem kifejezetten erre a célra is árulnak,de ha nem kapsz ilyet akkor egyszerűen is kimoshatod kézzel...de mivel mondtad hogy lejön róla az arany,így ne dörzsöld nagyon csak szépen lassan amíg tiszta nem lesz,mondjuk egy nem használt fogkefével a legegyszerűbb.

remélem segítettem.

2009. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!