Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud olcsó hajfestéket...

Valaki tud olcsó hajfestéket ajánlani ami élénk vörösre, sőt inkább pirosra fogja be a hajam?

Figyelt kérdés
1500 ft alatti termél kéne.... ami pirosra fogja be a hajam...

2012. júl. 13. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
SOHA ne fesd otthon a hajad! Főleg ne pirosra..vanna színezők meg 18-24 mosás után lekopós festékek is de inkább menj el fodrászhoz..A bolti festék beleég a hajadba, nekem egy évig volt benne egy sötétebb rész a mocsok bolti festék miatt.De amennyiben neked egyátalán nem fontos a hajad, vagy fiú vagy, vagy le akarod vágatni,vagy tönkre akarod tenni akkor nyugodtál vegyél olyan szemét bolti 1000-2000 Ft-os festéket. :)
2012. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért, de indulatból írtam :D
2012. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is a fodrászt javaslom, de az, hogya bolti festékek szarok :D... hát ez hülyeség. nem hinném, hogy az olyan nagy márkák, mint a loreál vagy a garnier tré lenne...
2012. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jah én is 5éve festetem a hajam bolti termékekkel és semmi baja a hajamnak :).... de amúgy ilyen 1500 körüli festékeket keresek... ilyen L'oreal vagy ilyesmit.... meg hogy holtalálok ilyet :)
2012. júl. 13. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:

garniert használok 5 éve,semmi baja a hajamnak,sőt,szépen ápolja.

Most van az új termékei a color sensation én azt ajánlom neked,van belőle az intenzív vörös szerintem nagyon szép:


[link]

2012. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó nektek nekem majdnem 3 éve a garnier tette tönkre a hajam :D
2012. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha pl valaki nem tartja be az utófestés szabályait,pl hogy hajvégekre csak 5 percre szabad felvinni,akkor a legdrágább hajfesték is tönkrefogja tenni a hajat:)
2012. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!