Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a leghatasosabb es...

Sissykrisz kérdése:

Melyik a leghatasosabb es leggyorsabb arcborfeszesito krem, szerum vagy olaj a vilagon?

Figyelt kérdés
Meg csak 31 eves vagyok de az utobbi nehany honap alatt annyira megereszkedett a bor a szemem alatt, az arc kozepen es vastag csikok jelentek meg ket oldalt az orrom es a szam kozott. Faradtnak es oregnek nezek ki. Forditott V betu lett a szep kis arcombol.Irorszagban elek immar 5 eve, lehet, hogy ez a klima is okozza a folyamatot, de nagyon ketsegbeejto. Foleg azert is, mert minden csaladtagom megijedt amikor meglatott es aggodnak, hogy mi van velem. Nem dohanyzok, nem kavezok, egy-ket stressz ert es alapjaban veve nem vagyok itt boldog, de hazamenni sem lenne megoldas. Ezer kremet probaltam mar es HA van beinjekciozva a szaj koruli csikba, de meg igy is log az arcom. Kerlek Benneteket, segitsetek valami hasznos tippel! 2 het mulva megyek haza es mar elore felek a banto meglepodesektol kinezetem romlasara vonatkozoan.

#Arcfeszesito
2012. júl. 13. 17:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!