Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Szolisok". Ti hogy szoktátok...

"Szolisok". Ti hogy szoktátok bekenni a hátatok szolikrémmel? Nem lesz tőle foltos a bőrötök? Arcra is használjátok?

Figyelt kérdés
Most vettem szolikrémet ( [link] ),de félek,hogy foltos leszek tőle.

2012. júl. 13. 19:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a krémmel kapcsolatban?
2012. júl. 13. 19:22
 2/7 Nicole0605 válasza:

őt pont nem ismerem.Ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem hol vetted,nem a dm-ben?:)

A hát bekenésről pedig csak annyit hogy én sem mindig érem el sajnos de olyan krémet használok amiben nincs önbarnító így foltos sem leszek:)))

2012. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Nem ismerem én sem ezt a krémet, de én inkább a szoliban kapható szolikrémeket javasolnám!!! A hátadat amennyire tudod kend be (én is úgy kenem, vagy esetleg még mielőtt lemész szoliba segíts otthon bekenni a hátad) a legtöbb krémtől nem leszel foltos max. az önbarnítóstól, de azt is el lehet viszonylag jól kenni.. Arcra is lehet használni, de ha nagyon érzékeny az arcbőröd akkor azért kérd ki a szolis lány tanácsát az adott krémmel kapcsolatban, hogy bekenheted-e vele, vagy ad külön arcra is kapható szolikrémet! :)
2012. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bijjjus7 ***** válasza:
Kifejezetten nagyon jó minőségű szolihoz való krémek: Australian Gold, Sunmaxx, Scyn, Cheers..ezeken belül is van még nagyon sok fajtájuk (mélybarnító, bronzosító..), hogy a legmegfelelőbb krémet tudd magadra kenni :))
2012. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,a DM-ben vettem :)

Sose használtam még szolikrémet,ezért nem is tudtam igazán,hogy melyiket válasszam.

De elméletileg ebben sincs önbarnító,vagy a melanin az lenne? :S

Azért remélem nem nagyon fog látszani,ha foltos leszek!

Valahol azt olvastam,hogy érdemes 10-15 perccel szolizás előtt bekenni magunkat,mert így hatásosabb lesz.

Na majd holnap kiderül mennyire csodakrém ez. :))

2012. júl. 14. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem, ha már megvetted ezt a krémet, akkor használd el, de legközelebb inkább a szoliba vegyél és kérd ki a személyzet tanácsát! Úgy gondolom, hogy a megfelelő krém kiválasztásához kell segítség!

Azok a krémek melyek most a „piacon” vannak, már nem okoznak foltosodást, azért ha adhatok egy jó tanácsot, akkor mindig annyi krémet vigyél fel amennyit beszív a bőröd, nem kell többet és akkor nem lehet gond! Amivel tényleg vigyázni kell azok az önbarnítós krémek! A krém felvitele után meg kell mosni a kezet! Szinte az összes krémet lehet arcra is kenni kivétel a csípős, láb és hűsítős krémeket nem ajánljuk! Vannak kifejezetten arcra való szolárium krémek :)

Kellemes szolizást!

2012. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lara86 válasza:
Én már használtam ilyen krémet. Hát ööö.... Volt már jobb is... :S De nekem majdnem mindig 2flakon krémem van, így váltogattam őket és szép lassan elfogyott. De már csak szolikba veszek krémet. Ott azért tudják, hogy mi a jó...
2012. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!