Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor mik ezek a pöttyök...

Most akkor mik ezek a pöttyök az arcbőrömön?

Figyelt kérdés
Egy csomó barnás kis szabályos pötty van az orromon, a homlokomon és az orcámon. Eddig meg voltam róla győződve, hogy ezek mitesszerek. Néha nyomkodtam is és jött is ki belőle sokszor valami, de főleg csak az orromon lévőekből. Erre ma elmentem kozmetikushoz és egyáltalán nem csinált velük semmit. Pedig elvileg kinyomkodta a mitesszereimet. Azt mondta, hogy nem volt sok. De akkor ezek mik, ha nem mitesszerek?? Bár érdekes, hogy amúgy nem nyomta ki a pattanásaimat sem mindet. Egy csomó kis bőrhibát látok magamon még most is. És nem is szeplők ezek!
2012. júl. 13. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem szeplők, de inkább nézesd meg bőrgyógyásszal!
2012. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!