Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőrre tényleg hatásos...

Narancsbőrre tényleg hatásos a kávézaccos bedörzsölés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld ki a paprikaolajat, csíp, de nagyon hatásos narancsbőr ellen. Kb. 1 hónapja masszírozgatom be, és elég szépen meglátszik. :)
2012. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat hol lehet beszerezni és milyen árban van?
2012. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Narancsbőrre nem tudom, hogy jó-e, mert nekem nem igazán van, de nagyon jól eltávolítja az elhalt hámsejteket, és a csersav is jót tesz a bőrnek, ami kioldódik belőle.
2012. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is használom időnként a kávézaccos radírozást, de nem hiszem hogy hatékony a narancsbőr ellen. Gondolom a koffein tartalma miatt hatékony lehet a narancsbőr ellen. Én a narancsbőrre Dr. Kelen cellulit gélt használok. Ez a rossmanban kapható 1500ft körül. Aztán van a rossmanban még masszázsolaj direkt narancsbőr ellen, szintén 1500 körül. És van kifejezetten paprika olaj is, ez a masszázsolajoknál szokott lenni, ahol a lufa szivacs és hasonlók.

Én minden nap szinte tekercselek és alá szoktam felvinni ezeket a termékeket, mikor melyiket.

De van az Ilcsi-nek is vérpezsdítő paprika masszázskréme és olaja, azt is dícsérik.

Mindenképp kell a krémek mellé mozgás is és megfelelő folyadékbevitel. Én a zöld teát javaslom. Ettől igaz hogy hasmenésem van, de nekem sokat segített. Minden étkezés előtt egy 3dl bögrével ittam meg. És sok zöldség és gyümölcs is jól jön.

Nekem is van sajnos narancsbőröm és elég régóta szenvedek vele, de sosem voltam eléggé kitartó és csak kampányszerűen indítottam csatát a narancsbőröm ellen. Most viszont elhatároztam hogy ha törik ha szakad, kitartok!

Sok sikert neked is hozzá!

2012. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. júl. 21. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!