Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak nekem nem elég hatékony...

Csak nekem nem elég hatékony az epilátor?

Figyelt kérdés
A hónaljamon tök jól kiszedi a szőrt, de a lábamon ha leepilálom és végigsimítok rajta, tök szúrós marad. Persze kipöttyöződik a lábam rendesen, de azért eléggé szúr is. Most nem jól használom az epilátort vagy mi van? Ez kb. a 2. epilálásom, az első után szőrbenövéssel küszködtem, ezért egy picit pihentettem az epilátort.

2012. júl. 14. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
nekem ugyan ez a problémám...pont most akartam megkérdezni:)
2012. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pedig azt hittem az epilátortól gyönyörű sima lesz a lábam, de ugyanúgy le kell utána borotválnom! oké, lassabban nő vissza a szőr, de így elég sok be is nő...
2012. júl. 14. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én tegnap epiláltam le először a lábamat, de maradtak rajta néhol szőrszálak, de már nagyon fájt meg nem akartam annyit piszkálni, ezért ma még egyszer végigmentem rajta, és kiszedtem a maradékokat. nekem sima lett :) aztán majd meglátjuk, lehet, hogy benőnek nekem is :S

mondjuk most, hogy így simogatom, egy picit szúr, de nem vészes. hát mondjuk azt gondoltam, hogy nem lesz olyan sima, mintha leborotválnám, szóval meg vagyok elégedve :D

2012. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is kezdő vagyok az epilálásban. Eddig 3 este próbáltam egymás után, de nekem annyira fájt, hogy a 3 próbálkozás alatt sem sikerült teljesen leepilálnom a lábamat, úgyhogy besegítettem borotvával. :) Ráadásul nagyon piros is lett. 2-3 nap alatt múlt el nekem a pirosság. De ahol kiszedte, ott nekem szép sima. Egyébként szerintem még gyakorolnod kell én is kb. most kezdek rájönni hogy is működik ez az egész. Lehet, hogy még jobban rá kellene fektetned az epilátort a bőrödre és több irányból is átmenni a bőrfelületen.

Milyen epilátorod van?

2012. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Philips satinelle
2012. júl. 14. 14:44
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igen, nekem is úgy nagyjából sima, és azért nem szedett ki minden szőrszálat, pedig próbáltam alapos lenni... de az lehet, h nem minden szőrszálat távolít el gyökerestül és azért szúr néhol?
2012. júl. 14. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem phillips satinelle,de nekem sem túlzottan hatékonyan szedi a szőrt...
2012. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

phillips satinelle van nekemis,csak ice..

Na annyi a lényeg amúgy hogy tök sima nem lesz a lábad mert benő sajnos a szőr. De ezért kell azt hogy ne piszkáld,mikor kijön a helyéről újra leszeded,majd újra és egy idő után így fog ritkulni a szőrnövekedés és így fog sima lenni a lábad,csak ne add fel:) Ha folyamatosan csinálod,nem állsz le meg lesz az eredménye!

2012. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem még a karomon se szedi le,pedig nekem szőke a szőröm,nem vastag és fekete...nem értem.Igaz ilyen mezei 3000ft-os epilátor,de nem hiszem hogy emiatt..inkább gyantázok,sokkal hatásosabb és gyorsabb.Epilátornál majd beszartam,igaz a gyanta is fáj de az legalább gyors.
2012. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!