Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi haj család vagy ricinus?...

Bánfi haj család vagy ricinus? Melytől nőtt jobban a hajad?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ricinus
2012. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ricinust nem mertem kipróbálni,mert sok helyen azt olvastam róla,hogy eleinte nagyon hullik tőle a haj,és csak utána "növeszt".Már jó ideje Bánfi családot használok,sampon,balzsam,hajszesz.Már az első használatnál érezhető volt a különbség.Azelőtt csomókba szedtem ki a hajat a kádból,az elsőnél már alig 5szálat.Mostanra már nem hullik,és megerősödött nagyon szépen,csak ajánlani tudom.Hogy növeszt-e azt nem tudom,nem figyeltem,mert nekem eleve gyorsan nő,meg vágattam is közben.De amikor a hajszesz a hajamon van bizsereg a fejem,elvileg serketni a hajnövekedést.
2012. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!