Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hegeket el lehet tüntetni...

Hegeket el lehet tüntetni valahogyan házilag?

Figyelt kérdés
Van rá valami házi praktika esetleg?
2012. júl. 15. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. júl. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
aloe vera gél! ha éfl évig kitartóan kenegeted naponta többször,akkor a bőröd gyorsabban termeli a kollagént a bőrödben. a gélt bele kell masszírozni a bőrödbe,ezáltal javul a vérkeringése az arcbőrödnek.(nem tudom, hhogy arcon van-.e, mert ezt nem írtad) first aid aloe vera gél, lehet venni dmben, rossmannban, tescoban
2012. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
olvastam valami szilikonos krémről ami elvileg nagyon elhalványítja,ezt többen is írták.a pontos nevét nem tudom,de a gugli segítségedre lesz!
2012. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Remescar állítólag elég jó (nagyon drága!!), de én Contractubex-et használtam, igaz, én műtéti hegre. Hát a heg még mindig megvan, lehet, hogy túl későn kezdtem el a kezelést, de lehet, hogy ha nem kenem, még rosszabb lenne most. Néha az arcomra is rákentem pattanás helyére, valamit ért neki, az biztos, de nagyon viszketett (csak az arcon, a testen nem).

Házi praktikát sajnos nem tudok, de engem is érdekelne.

2012. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!