Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez milyen hajszín....

Szerintetek ez milyen hajszín. Szőke hajam van milyen színű hajfestéket kéne vennem, hogy be fogja ilyenre?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 16. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :D Találkoztam már ugyanilyen kérdéssel. Csak azért akart a csaj olyan hajat, mert Selena Gomezznak is az van, vagy nem tom mi a neve.

Bocs, hogy ez nem igazi válasz, csak mondom...

2012. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok,és én nem azért akarok olyan hajat mert Miley Cyrus-nak is olyan haja van, meg olyan színű egyszerűen csak a színe tetszik,ha akarod tudni egyik b.nőmnek is olyan színű haja van és nagyon tetszik,csak neki természetesen ilyen a hajszíne...

Én csak azt kérdezzem,hogy ez milyen szín..ennyi ezen mit nem lehet érteni? ezért kár volt írni..

2012. júl. 16. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!