Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az intim szőrtelen...

Szerintetek az intim szőrtelenítést mivel oldjam meg?

Figyelt kérdés
Borotvával vagy menjek el és gyantáztassam le teljesen? A borotvától félek, hogy kipattogzik a bőröm, és ilyen "miteszeres" lesz, ami ilyen feketés színű. Mert most volt egy eléggé rossz élményem, hogy az egyik csajnak a fazonja (ami kilátszott a bikiniből) reljesen fekete "miteszeres" volt. A gyantától viszont azért félek, mert teljesen "kitárulkozni" egy kozmetikus előtt... Tudom, ő is látott már olyat, de akkor is.. Meg az nem is mehetne akkor, amikor kéne...

2012. júl. 18. 19:54
 1/8 anonim válasza:
47%
A borotvát felejtsd el, marad a gyanta, de otthon azzal se próbálkozz, nagyon ajánlanám a kozmetikust, bármennyire tartassz tőle, és bármennire nem szeretnéd. Van egy ún. cukorgyanta, ami sokkal kellemesebb és kevésbé fájdalamas, ugyan drágább is mint a normál gyanta...
2012. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A másik lánynak nem mitesszerek voltak a bikinivonalánál, hanem az borosta volt. Ha zavar nyugodtan borotváld le, aztán ha nem szereted majd keresel mást szőrtelenítést. Nem kell kapásból annak neki esni, amitől félsz, mert "ki kell tárulkozni".
2012. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a szőrzetem sötét barna én borotválom intim helyen és semmi probléma vele. Zacskónál egy kicsit necces de bele jössz én évek óta húzom! Emlékszem amikor először le húztam 2-3 napig eszméletlenül viszketet meg ki pattogott utána már jó volt azt megint lehúztam akkor már annyira nem viszketet mint elsőre, harmadjára is akkor már épp, hogy mára már semmi nincsen nem viszket nem pattog nem szúr!


Javaslat: Boroválás utána mint az arcot is arcszesz neki én többször be szoktam kenni, bekenem 5-10 perc múlva megint ezt 3x megismétlem és zárónak be kenem testápolóval, hogy puha legyen és ne legyen száraz! Úgyan így csinálom az arcomat is. Hónaljnál, ha nem felejtem el akkor arcszesz de ott megteszi a dezodor az nem olyan érzékeny.


Ne menj kozmetikushoz!

2012. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24 F voltam
2012. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kozmetikusnak pont úgy semmit nem jelent a puncid, mint a nőgyógyásznak. Ne félj, a kozmetikus szakszerűen megoldja, és egy darabig nem lesz rá gondod.
2012. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát még jobban meg gondolom!:)
2012. júl. 19. 18:24
 7/8 anonim válasza:
Én a veet hideggyantát javaslom
2012. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Elanie válasza:
én intim gyantáztatni járok, de nem mindegy hova jár az ember, ha egy olyan szakember csinálja aki több éve ezt csinálja, és speciális anyagot használ hozzá, és megfelelően ápolja is bőröd akkor a szinte fájdalommentes, csak kicsit kellemetlen. Ahova én járok kapok 1x használatos bugyit, amit "tologat" és így mégse tárulkozok ki teljesen, és közben kellemes a hangulat, és jól elbeszélgetjük az időt.
2012. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!