Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha gesztenyebarna színű hajam...

Ha gesztenyebarna színű hajam van mennyire roncsolja ha a végét kiszőkíttetem?

Figyelt kérdés
Utána majd rózsaszínre szeretném befesteni és úgy tudom hogy azt szőke hajjal lehet csak.

2012. júl. 19. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát roncsolni roncsolja, de nem olyan vészes szerintem, én az egész hajamat szívattam le (szőkítettem) feketéről, és semmi baja se lett. És igen, elég világosra kell szőkíteni, mert akkor fogja be, akkor lesz szép rózsaszín!
2012. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon roncsolja, száraz lesz, durva tapintású és töredezni fog.
2012. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hajszerkezettől függő. Ha elég strapabíró a hajad, akkor lehet, hogy semmi baja nem lesz, vagy talán roncsolódik valamennyire. Ha gyengébb, vékonyszálú a hajad, lehet, hogy amit kiszőkítesz vágni is kell lefelé mert teljesen tönkremegy.
2012. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!