Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb. mennyi napozás tünteti el...

Kb. mennyi napozás tünteti el a pattanásokat?

Figyelt kérdés
A felkaromon és a hátamon vannak,nemrég jöttem haza egy egy hetes fesztiválról,a karomról egész szépen eltűntek,pedig próbáltam kerülni a napot (persze attól függetlenül nagyon lebarnultam). Naponta mennyi időre kéne kifeküdnöm és kb mennyi idő múlva lenne észlelhető a változás? Tudom,hogy mindenkinél más,saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2012. júl. 20. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Inkább testradírt kellene használni,hogy kitisztuljon.A napra nem lehet hagyatkozni.
2012. júl. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

a nap csak a pattanás után maradt piros foltokon segit. ha az arcodon is vannak, akkor csak beleégeti a pattanásokat, mitaszereket a bőrödbe, utána már csak tűvel fogod tudni kinyomkodni. Ne félj, ez nem azt jelenti, hogy nem napozhatsz, csak az arcodra figyelj jobban.

Egyébként én azt ajánlom, hogy facsarj le egy citromot, keverd össze barna cukorral és dörzsöld vele a problémás területet. Ezt a netem olvastam és nekem bevált úgy 2 hét után... Van még egy fajta recept, almát kell lerszelned és utána felkenni a bőrödre. Ezt még nem próbáltam :D

2012. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az arcomon szerencsére nincsenek.

Minden nap használtad a citromos-barna cukros keveréket? :)

2012. júl. 24. 02:32
 4/4 anonim válasza:

igen minden nap használtam, de nem garantálom, hogy nálad is beválik... nekem segített, de ha több hasznos tippet akarsz, itt az oldal ahol én találtam a lakolásot stb...


[link]


puszi ! :)

2012. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!