Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nu Skin Galvanic Spa gépről...

Nu Skin Galvanic Spa gépről mi a véleményetek? Tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Érdemes kiadni érte a 88ezret? Valóban hasznos a narancsbőrre? Az arc feszesebbé tételére?

2012. júl. 20. 11:30
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha ennyire jó, akkor vajon miért nem használja minden kozmetikus?
2012. júl. 20. 11:37
 2/5 anonim válasza:
45%

Szia! Én lelkes felhasználója vagyok a galvanicnak, nagyon jó szívvel ajánlom! Nekem nagyon narancsbőrös volt a combom, de mára már egyáltalán nem.Nem csak erre jó, anyukámnak a szülés utáni megereszkedett hasán is rengeteget szépített:)Nagyon fontos, hogy a hozzávaló géleket használd.

Nem olcsó az tény, de a legjobb, és az egyetlen olyan eszköz ami nemcsak a látható tüneteket kezeli, de nagyon mélyen tisztít. Kozmetikus közül pedig van aki nyitott rá, van aki nem. Szerintem nem is baj,hogy sokan nem használják,mert gépük van, de nem a megfelelő gélt használják,úgy meg nem sokat ér..És képesek ezért több ezreket elkérni.

Meg minek járkálni kozmetikushoz, ha egy gép ellát minden feladatot, ami mindig kéznél van?: )

2012. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Válaszoló!


Lerí rólad, a stílusodról meg mindenedről, hogy téged már bekebelezett ez az egész és nem csak egy felhasználó vagy, aki kipróbálta a terméket és tényleg használt.


A narancsbőrt pedig nem lehet eltüntetni teljesen..


Nem kell szerencsétlen reményvesztett kérdezőt átverni ilyen hülyeségekkel.

2012. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Haha második, engem is pont ilyen szöveggel környékezett meg egy haverom, akit öt éve nem láttam, majd váratlanul felhívott. Először rám akarta sózni a szarjait, aztán mikor mondtam, hogy én ezt nem veszem be, akkor szinte könyörgött, hogy szálljak be az üzletbe, mert szarrá fogom keresni magam. Ja persze.
2012. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Suncer válasza:

Sziasztok, elmondaná nekem valaki aki már sok éve haszálja vagy használta a nuskin galvanic gépet, milyen 5 vagy több év után a bőr??

Köszönöm, DM

2018. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!