Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajat csak így simán...

Ezt a hajat csak így simán befogja kék vagy pink hajszínező? Ill, milyen szemöldök menne hozzá? Ez a barna gáz?

Figyelt kérdés

[link]

Lehetsége az, hogy sem fodrászkellékesbe, sem dm-ben, sem rossmanban nem lehet színes színezőt kapni? Fodrászban csak pink melírozó van, vagy mi. Az is megfelel?


2012. júl. 20. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát lehetséges hogy kicsit le kell előtte szívatni, de bemész a fodrászkellékesbe, és ott el fogjaák modnani neked hogy mit kell vele csinálni. Igen jó a pink melírozó, igazából szinte ugyanaz. És maradhat a szemöldököd, vay milyet akarsz? azt is pinkre vagy mi?xDD
2012. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
[link] Ilyet lehet ott kapni. Ez akkor jó? Csak kicsit drága.:/ Nem pinket, csak, hogy nem-e lenne túl sötét hozzá. Köszi a válaszokat, aki tud még valamit írjon!:)
2012. júl. 20. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek a hajszínezők csak a szőkített hajat fogják be, a te hajadban nem látszana. A Jeans Color jó... de nem éri meg ennyi pénzért. Fura hogy nálatok nem lehet mást kapni. Nálunk fodrászkellékesben van vagy 3 fajta márka, és azon belül vagy 20 féle szín/árnyalatok.

Mivel látom fiatal vagy nem tudom mennyire engedik hogy kiszívasd a hajszíned szőkére... anélkül nem tudod viszont befesteni. Viszont szőkített hajat zsírkrétával is lehet színezni... olcsó, nem káros a hajnak és kimosható, na meg rengeteg szín van. Ezt ajánlanám neked.

2012. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy kell szőkíteni?
2012. júl. 20. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell szőkítőszni, elég ha szőkére fested előtte, veszel egy szőke hajfestéke és befested vele. Szőkítőzni csak akkor kell, ha nem eredeti hajszíned van (festett) és azt akarod világosítani.

A festék kevésbé roncsolja a hajat, mint a festék. nekem szőkére volt festve előle a hajam aztán lemostam és utána szineztem. Ilyen eredmények születtek.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] 0


[link] 1

2012. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Anya elvisz fodraszhoz, aki ki fogja szokiteni.:) Majd teszek fel képet, ha valakit erdekel a vegeredmeny. Es koszi a valaszokat.:))
2012. júl. 21. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Hol a kép a végeredményről??? :D

Ígértél :)

2012. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Anya nem engedte, kiderult, hogy o csak tincsekre gondolt, az meg nem tetszik nekem:/
2012. aug. 16. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!